scroll down symbol
scroll down symbol
an interior designer sitting  in a chair
an interior designer sitting  in a chair
Marta Jemioł / architekt wnętrz

Mam na imię Marta. Zajmuję się projektowaniem wnętrz. W pracy kieruje mnie harmonia - wierzę, że równowaga we wnętrzach może posłużyć jej osiągnięciu także w codziennym życiu.

Moim celem jest, by Dom spełniał nie tylko założenia funkcjonalne, lecz stanowił spokojne miejsce do „ładowania baterii” po całym dniu. Stworzenie takiej przestrzeni wymaga indywidualnego podejścia do każdego Klienta i projektu, a kluczem do sukcesu jest rozmowa w celu zrozumienia potrzeb i marzeń jej mieszkańców.

W wolnym czasie nie lubię się nudzić. Zawsze znajdę jakieś miejsce, gdzie mnie jeszcze nie było, jakąś rzecz, której jeszcze nie robiłam, jakąś kawiarnię, gdzie nie piłam jeszcze kawy. By osiągnąć wyżej wspomnianą harmonię ćwiczę jogę, piekę albo robię na drutach! W zależności od tego jaki akurat mam dzień :)

Jestem dyplomowanym architektem z tytułem magistra inżyniera Politechniki Gdańskiej. Swoje doświadczenie zdobywałam w renomowanych trójmiejskich pracowniach oraz na zagranicznych warsztatach w zakresie architektury, architektury wnętrz, fotografii, a także architektury wnętrz okrętowych (marine interiors).

Zapraszam do współpracy

Jeśli chcesz podjąć współpracę przy tworzeniu Twojej przestrzeni - wypełnij poniższą ankietę. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę.

NIP 5842817313 / REGON 521896993