"Jestem bardzo zadowolona z całego procesu projektowania mieszkania (od wstępnych rozmów o koncepcji, przez wizualizacje, do projektu wykonawczego) i zachwycona efektem końcowym. Projekt został wykonany z dbałością o najmniejsze szczegóły. Marta jest wspaniałą osobą, ciepłą, kontaktową i bardzo zaangażowaną w swoją pracę. Współpraca z nią była przyjemnością i mogę ją polecić z całego serca :)"

- Zofia B. /   projekt kompleksowy

Co mówią moi Klienci:

"Marta wykonywała dla mnie projekt wykończenia wnętrza domu. Całość współpracy przebiegła bardzo sprawnie i profesjonalnie. Marta była bardzo zaangażowana w każdy etap prac od projektu po wykonanie przez ekipy wykończeniowe. Pomimo iż mój i żony gust jest zupełnie inny, Marta znalazła złoty środek i stworzyła projekt, który zadowolił nas oboje.Bardzo przyjemna współpraca. Polecam."

- Mateusz J. / projekt kompleksowy

"Współpraca z Panią Martą przebiegła wyjątkowo owocnie i przyjemnie! Ogromnie utalentowana architektka z głową pełną nietuzinkowych pomysłów. Cenię profesjonalizm i precyzję, które w przypadku współpracy z Panią Martą były widoczne na każdym etapie projektu :)"

- Karolina J. / projekt kompleksowy

"Współpraca z Panią Martą przebiegła bardzo sprawnie i profesjonalnie. Jest osobą otwartą i komunikatywną. Sprawnie odpowiadała na wszystkie moje pytania i rozwiewała wątpliwości. Była także dostępna dla ekipy budowlanej i udzielała im wskazówek związanych z projektem."

- Karina C. / projekt kompleksowy 

"Bardzo polecamy współpracę z Martą. Pomogła nam podjąć trudną decyzję, co do zakupu mieszkania w zabytkowej kamienicy. Oceniła stan mieszkania, jego potencjał i wymagane prace, zarysowała koszty remontu. Wyjaśniła także dokładnie, z czym się wiąże współpraca z konserwatorem zabytków, jakie kroki formalno-prawne trzeba będzie podjąć. A to wszystko w bardzo miłej atmosferze, z wyrozumiałością i cierpliwością do naszych, momentami bardzo podstawowych, pytań. Mam nadzieję, że to nie koniec naszych wspólnych działań… :)"

- Miriam B. / konsultacja architektoniczna

"Marta pomogła nam w urządzeniu wnętrza nowego mieszkania. Zaproponowała świetne rozwiązania, na które sami byśmy nie wpadli. Świetnie trafiła w nasz gust i wysłuchała, błyskawicznie podesłała wszystkie materiały. Bardzo polecamy:)"

- Anna D. / lifting wnętrz

"Moja intuicja mnie nie zawiodła. Czasem czujesz, że trafisz na ludzi z którymi od razu się skomunikujesz i polubisz. Tak było w przypadku Pani Marty, która wysłuchała moich życzeń co do wystroju mieszkania. Idealnie zrozumiała moja wizję i przed terminem podesłała piękne aranżacje naszego miejsca. Z radością teraz urządzam mieszkanie dzięki jej pomocy. Polecam!"

- Monika B. / lifting wnętrz

"Polecam współpracę z panią Martą Jemioł. Przy zakupie mieszkania od dewelopera zdecydowaliśmy się na współpracę w zakresie zmian deweloperskich. Dzięki zaangażowaniu pani Marty (bardzo dużo pytań, o których nawet nie pomyśleliśmy a okazały się bardzo przydatne) uzyskaliśmy funkcjonalne wnętrze. Na każdym etapie projektowania mogliśmy wyrazić nasze wątpliwości i opinie. Dzięki takiemu podejściu otrzymaliśmy plany (budowlane, hydrauliczne oraz elektryczne) na wymarzone wnętrze."

- Paweł B. / projekt zmian deweloperskich

"Doskonale nam się współpracowało z Panią Martą przy remoncie naszego gabinetu. Było to spore wyzwanie by odświeżyć istniejący gabinet bez robienia totalnej rewolucji. Pani Marcie udało się to doskonale. Raz jeszcze bardzo dziękujemy."

- Sebastian T. / lifting wnętrz lokalu usługowego